سلام من مهنار سروشی هستم . 25 سالمه. ساکن مشهد هستم.

چند وقت پیش دچار سردرد های بدی شدم. پیش هر دکتری که می رفتم متوجه اینکه مشکل من چیه نمی شدن. و نمی دونستن که چرا من سرم درد می کنه.

خونه مادر بزرگمم که بودم، با این سنم بهم می گفتن اینقد که گوشی دستت می گیری.

هر کدوم از دکتر ها یک ایده و تشخیص برای سردردای من داشتن. و بیشترشون مسکن پیشنهاد می کردن.

یکی از دکتر ها بهم گفتش که امکان این وجود داره که تومور داشته باشی. منم از شدت ترس اینکه نکنه من سردرد داشته باشم، سریع رفتم سیتی اسکن و بعد از اینکه جوابش اومد دیدم هیچی نیستش و خدا رو شکر می کنم از این بابت.

یادم اومد که دختر خالم چند وقت پیش یک کلینیک توی خیابون طبرسی رفته بود که اسمش هم کلینیک طبرسیبود و خیلی از اونجا تعریف می کرد.

منم با خودم گفتم خب منکه پیش این همه دکتر رفتم اما نتیجه ای نداشت پس این یکی هم مثل بقیه نتیجه ای نخواهد داشت.

اما با دختر خالم صحبت کردم و منو متقاعد کرد که برم.

منم رفتم و با دکتر صحبت کردم. ایشون تشخیص دادن که دلیل سردردای من می تونه به خاطر کم خونی باشه.

این تشخیصی بود که هیچ کدوم از دکتر ها برای درمان سردردمن نگفتن.

رفتم آزمایش خون دادم.

دوباره رفتم کلینیک طبرسی تا به همون دکتر جواب آزمایشم رو بدم.

و بله کم خونی داشتم.

با قرص هایی که دکتر برام تجویز کردن و کار هایی که بهم گفتن که انجام بدم، روز به روز حالم بهتر شد و الانم کم خونیم درمان شد.

حال من دکتر ,پیش ,ها ,منم ,اینکه ,بهم ,دکتر ها ,از دکتر ,سردردای من ,وقت پیش ,نتیجه ایمنبع

ارث دوست نداشتنی!

سردردای من

متخصص زنان در مشهد

بهترین مقالات درباره فشار خون

جوش‌های غرور جوانی

مشخصات

آخرین جستجو ها

مدیریت پروژه های ساختمانی فروشگاه خرید اینترنتی دفتر امام جمعه شهرستان بافت رویای من RED TN nexmachine بیمه مجله اینترنتی ایرانیان سیستم کنفرانس دختر کفشدوزکی وگربه سیاه